0 medlemmar och 1 gäst tittar på detta ämne.
Tyskland? Utbudet borde vara långt större. Har dock ingen egen erfarenhet av tyska skrotar.
Känns som Tyskland är ett hett alternativ. Frakten behöver inte bli jättedyr alla ggr. Men kontrollera detta först innan du slår till bara.
(www.harrysbilskrot.se) i Malmö är ganska stort, det kanske finns någonting som passar dig.
Fan va surt med inredningen, aldrig kul när det strular. Hoppas att du får tag i en fin inredning till slut
De flesta bilar verkar ha sålts utan fällbart baksäte och de olika varianterna har helt olika fästpunkter så det är endast fällbart baksäte som gäller. Vilket gör det ännu svårare att hitta en inredning.
Går det inte att bara leta framstolar i samma tyg?
Stiligt!
Det ser fint ut
Men var är glasen? De ingick väl i köpet? Blir intressant att se resultatet, det blir liksom en omvänd förändring då man vanligast kanske gör tvärtom, har svarta olackade från början och sedan lackar i bilens färg. Men jag tror det blir bra med tanke på B-stolpen och listerna. Sedan är det en mycket snyggare form än på originalet, hoppas du får ha dem i fred bara.