Bimmerpower.org...ditt BMW-forum!!
Övriga diskussionsforum => Allmänna diskussioner => Ämnet startat av: Alain skrivet juni 04, 2014, 17:25:36
-
Spårsändare avslöjade lyxbilstjuvar på E4:an
Det kan vara bra att lägga en spårsändare i bilen då man kan hitta den i fall att den försvinner från din parkering, eller?
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article18933623.ab (http://www.aftonbladet.se/nyheter/article18933623.ab)
-
Klickar av princip inte på länkar till Aftonbladet eller Expressen, men det var ju väldigt bra att de jäklarna för en gångs skull åkte fast.
-
Jag brukar inte göra det eller men en gång är inte en gång. ;)
Problem är att dom får ta emot sitt straff därefter utvisas, fixa ny falskpass och komma tillbaka. >:(
-
Förstår att du inte vill bidra med klick, och därmed ökade intäkter, för en så undermålig blaska som Aftonbladet.
För att undvika detta kan man med fördel använda sig av detta:
http://unvis.it/ (http://unvis.it/)
http://unvis.it/www.aftonbladet.se/nyheter/article18933623.ab (http://unvis.it/www.aftonbladet.se/nyheter/article18933623.ab)
Mvh
Thomas