Bimmerpower.org...ditt BMW-forum!!
Köp och sälj - Diskussioner om import samt försäkring/värdering av BMW => Köp och sälj - Diskussioner om import och försäkring/värdering => Ämnet startat av: Nikk_e46 skrivet maj 10, 2013, 12:40:20
-
Det är en svensksåld 96a med standardutrustningen, dvs tygklädsel elhissar osv (vet inte exakt).. Automat, alpinvit
Gått ca 16600mil just nu iaf, 6ägare
Servad enligt boken på bmw , ingen rost.
Så, nån som har koll på vad den kan kosta? (Kollega som har den nu, funderar på att lägga bud men vill kolla lite först;) )
-
Här har du en del att jämföra. ;)
http://www.blocket.se/hela_sverige?q=BMW+523+E39&cg=1020&w=3&st=s&ps=&pe=&mys=&mye=&ms=&me=&cxpf=&cxpt=&gb=&fu=&cxdw=&ca=15&is=1&l=0&md=th (http://www.blocket.se/hela_sverige?q=BMW+523+E39&cg=1020&w=3&st=s&ps=&pe=&mys=&mye=&ms=&me=&cxpf=&cxpt=&gb=&fu=&cxdw=&ca=15&is=1&l=0&md=th)